تماس با دکتر قویدل

دریافت نوبت: 88674921

لوگوی سایت دکتر علیزاده قویدل

بیوگرافی دکتر علیرضا علیزاده قویدل

در یکی از روزهای سرد و برفی، در شهر تبریز چشم به جهان گشود. تا اتمام دوره تحصیلی دکتری، در شهر مادری خود ماند و دکترای پزشکی خود را در این شهر زیبا دریافت نمود. از سال 1376 برای گذراندن دوره تخصصی جراحی عمومی، خانه پدری را ترک کرده و راهی پایتخت شد. این دوره تا سال 1380 در بیمارستان شهدای تجریش ادامه داشت. در این سال، دانشنامه تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرد و بلافاصله برای شرکت در آزمون ورودی جراحی قلب اقدام نمود.
🔹دوره فوق تخصص در رشته جراحی قلب را از مهر ماه سال 1381 در بهترین مرکز آموزشی کشور آغاز کرد. ایشان پس از کسب بورد فوق تخصصی کشوری از بهترین مرکز آموزشی ایران یعنی مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی شهید رجایی تهران، راهی دیار غرب شد. در سال 1384 با حضور در بهترین و معتبرترین مراکز جراحی قلب آمریکا و دنیا یعنی B&W hospital (Harvard University)، UCLA، Cleveland Clinic و Mayo‌_Clinic، به تجارب ارزشمندی رسید. در همین زمان، فعالیت خود را به عنوان هیات علمی دانشگاه نیز آغاز کرده و در سال 1388 از درجه استادیاری به رتبه دانشیاری ارتقا یافت. وی با حضور مستمر در فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، در نهایت در سال 1392 موفق به کسب رتبه استادی در زمینه جراحی قلب و عروق گردید.
🔹ارزشمندترین هدف ایشان، به کار‌گیری روش‌های نوین درمانی برای خدمت به وطن و هموطنانش بوده است. در همین راستا، وی تمام توان خود را به کار گرفت تا از طریق عمل به وظایف درمانی خود، به این هدف والا رسیده و ادای دین نماید. ایشان با انجام جراحی‌های سخت و پیچیده در بیمارستان‌های کشور توانسته است بهترین خدمات درمانی را به هموطنان خود ارائه دهد.
تربیت و آموزش دانشجویان و همکاران جوان‌تر، از فعالیت‌های دیگر ایشان در تمام دوره‌های تحصیل و آموزشی بوده است. به طوری که با انتقال تجربه‌های علمی و عملی خود به دیگران، وظیفه آموزشی خود را به نحو احسن انجام داده است.
بدون شک همه مردم بزرگوار و صبور ایران، شایسته دریافت بهترین خدمات پزشکی و جراحی هستند.
به منظور آشنایی بیشتر و دریافت اطلاعات کامل‌تر می‌توانید رزومه دکتر قویدل را در وبسایت ایشان مطالعه نمایید.

پیمایش به بالا